Information last updated on 11/29/2015 12:00 AM

  •  Υ/Δ  2
  •  Μπάνια  2
  •   Όροφος 
  • | WC 
  •   Έτος Κατασκευής  1950
  •   Parkings 
Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
(%)
Ενδιαφέρεσαι για χρηματοδότηση για το συγκεκριμένο ακίνητο; Συμπλήρωσε την παρακάτω φόρμα επικοινωνίας και θα σε καλέσουμε.

Φόρμα Επικοινωνίας *

*
*
Εισάγετε τους χαρακτήρες
Συμπληρώστε την φόρμα και πατήστε αποστολή. Τα πεδία με * είναι υποχρεωτικά
* Δεν χρηματοδοτούμε ακίνητα ωστόσο διευκολύνουμε τη χρηματοδότηση από άλλες Τράπεζες.

• WC 
  • Τιμή/τ.μ.  1.133€

Περιγραφή

Καβάλα, Αγία Παρασκευή, Διαμέρισμα Προς Πώληση, 75 τ.μ., Κατάσταση: Ανακαινισμένο, Όροφος: Υπερυψωμένο Ισόγειο, 2 Υ/Δ 1 Κουζίνα/ες, 2 Μπάνιο/α, Θέρμανση: Ατομική - Πετρέλαιο, Θέα: Καλή, Έτος κατασκευής: 1950, Ενεργειακό Πιστοποιητικό: Δ, Δάπεδα: Πλακάκια, Kουφώματα: Συνθετικά, Χαρακτηριστικά: Αποθήκη, Διπλά Τζάμια, Βεράντες, Επενδυτικό, Προσόψεως, Φωτεινό, Boiler, Ανακαινισμένο, Τιμή: 85.000€. For Sale Properties, Τηλ. Επικοινωνίας: 2510222296, email: [email protected]

Αναλυτική Περιγραφή

Διαμέρισμα 75 τετραγωνικά μέτρα στην Αγία Παρασκευή. Αποτελείται από 2 δωμάτια, σαλόνι,κουζίνα και 2 μπάνια. Ανακαινισμένο το 2014 διαθέτει συνθετικά κουφώματα, πλακάκι στα δάπεδα, ατομική θέρμανση πετρελαίου, αποθήκη, βεράντα.

Ενεργειακό Πιστοποιητικό

Δ

Χάρτης

Στατιστικά Ακινήτου

Συνολικές επισκέψεις:
  • Δημοσίευση Ακινήτου: 14 Μαϊ, 2026
  • Τελευταία ενημέρωση: 14 Μαϊ, 2026
logo (Προς Πώληση) Κατοικία Διαμέρισμα || Ν. Καβάλας/Καβάλα - 75 τ.μ, 2 Υ/Δ, 85.000€

Χαρακτηριστικά

Έτος Κατασκευής: 1950 Τ.μ. Οικοπέδου: Θέα: Καλή Κατάσταση: Ανακαινισμένο Parkings: Θέρμανση: Ατομική - Πετρέλαιο Επίπεδα:
Περιοχή: Καβάλα (Δ. Καβάλας) Υποπεριοχή: Αγία Παρασκευή Κατηγορία: Κατοικίες
Τύπος: Διαμέρισμα Τιμή: 85.000€
Εμβαδόν m2: 75 Υ/Δ: 2
WC
Μπάνια: 2 Όροφος:
ΠΕΑ: Δ Κωδικός: 1895117

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Αποθήκη Προσόψεως Βεράντες Φωτεινό Ανακαινισμένο Διπλά Τζάμια Boiler
 

Περιγραφή

Αναλυτική Περιγραφή

Δεν υπάρχει διαθέσιμη