Information last updated on 11/29/2015 12:00 AM

  •  Υ/Δ  2
  •  Μπάνια  2
  •   Όροφος  Ισόγειο
  • | WC 
  •   Έτος Κατασκευής 
  •   Parkings  1
Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
(%)
Ενδιαφέρεσαι για χρηματοδότηση για το συγκεκριμένο ακίνητο; Συμπλήρωσε την παρακάτω φόρμα επικοινωνίας και θα σε καλέσουμε.

Φόρμα Επικοινωνίας *

*
*
Εισάγετε τους χαρακτήρες
Συμπληρώστε την φόρμα και πατήστε αποστολή. Τα πεδία με * είναι υποχρεωτικά
* Δεν χρηματοδοτούμε ακίνητα ωστόσο διευκολύνουμε τη χρηματοδότηση από άλλες Τράπεζες.

Χαρακτηριστικά

  • Κατηγορία  Κατοικίες
  • Τύπος 
  • Κατάσταση  υπό κατασκευή
  • Τ.μ. Οικοπέδου  260
  • Θέα  Βουνό + Θάλασσα
  • Parkings
  • Θέρμανση  Ανεξάρτητη Θέρμανση
  • Επίπεδα  2
  • WC 
  • Τιμή/τ.μ.  4.286€

Περιγραφή

Ελευθερές, Νέα Ηρακλίτσα, Μεζονέτα Προς Πώληση, 140 τ.μ., Σε οικόπεδο 260 τ.μ., Κατάσταση: υπό κατασκευή, Όροφος: Ισόγειο, 2 Επίπεδο/α, 2 Υ/Δ (1 Master), 1 Κουζίνα/ες, 2 Μπάνιο/α, Θέρμανση: Ατομική - Αντλία Θερμότητας, Θέα: Βουνό + Θάλασσα, Ενεργειακό Πιστοποιητικό: Δεν απαιτείται , 1 θέση/εις στάθμευσης, Δάπεδα: Πλακάκια, Kουφώματα: PVC, Χαρακτηριστικά: Πόρτα Ασφαλείας, Αποθήκη, Ηλ. Συσκευές, Εσωτερική Σκάλα, Διπλά Τζάμια, Σίτες, Βεράντες, BBQ, Επιπλωμένο, Πολυτελές, Διαμπερές, Προσόψεως, Φωτεινό, Κλιματισμός, Πισίνα, Κήπος, Εξοχική Κατοικία, Τιμή: 600.000€. For Sale Properties, Τηλ. Επικοινωνίας: 2510222296, email: [email protected]

Αναλυτική Περιγραφή

Μεζονέτα υπό κατασκευή 140 τ.μ σε οικόπεδο 260 τ.μ στη Νέα Ηρακλίτσα. Αναπτύσσεται σε 2 επίπεδα με το 1ο επίπεδο να αποτελείται από 1 δωμάτιο, σαλόνι-κουζίνα, μπάνιο και αποθήκη και το 2ο επίπεδο από ένα master δωμάτιο. Διαθέτει κήπο, BBQ, πισίνα, parking. Διατίθεται πλήρως επιπλωμένη και εξοπλισμένη με όλες τις ηλεκτρικές συσκευές.

Ενεργειακό Πιστοποιητικό

Δεν Απαιτείται

Χάρτης

Στατιστικά Ακινήτου

Συνολικές επισκέψεις:
  • Δημοσίευση Ακινήτου: 20 Μαϊ, 2026
  • Τελευταία ενημέρωση: 20 Μαϊ, 2026
logo (Προς Πώληση) Κατοικία Μεζονέτα || Ν. Καβάλας/Ελευθερές - 140 τ.μ, 2 Υ/Δ, 600.000€

Χαρακτηριστικά

Έτος Κατασκευής: Τ.μ. Οικοπέδου: 260 Θέα: Βουνό + Θάλασσα Κατάσταση: υπό κατασκευή Parkings: 1 Θέρμανση: Ανεξάρτητη Θέρμανση Επίπεδα: 2
Περιοχή: Ελευθερές (Δ. Παγγαίου) Υποπεριοχή: Νέα Ηρακλίτσα Κατηγορία: Κατοικίες
Τύπος: Μεζονέτα Τιμή: 600.000€
Εμβαδόν m2: 140 Υ/Δ: 2
WC
Μπάνια: 2 Όροφος: Ισόγειο
ΠΕΑ: Δεν Απαιτείται Κωδικός: 1896461

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Αποθήκη Κλιματισμός Διαμπερές Προσόψεως Πόρτα Ασφαλείας Πισίνα Βεράντες Εσωτερική Σκάλα Φωτεινό Εξοχική Κατοικία Επιπλωμένο Κήπος Πολυτελές BBQ Διπλά Τζάμια Σίτες
 

Περιγραφή